Moravská liga v Přerově

   DSC_5089.JPGNa přelomu srpna a září pokračovala Moravská liga závodem v Přerově. V sobotu 31. srpna byl na programu Krajský pohár BMX, v neděli 1. září pak 10. závod MBL. Po prázdninové pauze přijelo do Přerova bojovat o další moravské body 12 našich jezdců a jezdkyň. O celém víkendu panovalo horké letní počasí, proto se pořadatelé rozhodli zkrátit základní program na tři rozjížďky.

   Nejlepších výsledků přerovském závodě Moravské ligy dosáhli tradičně naši nejmladší jezdci, ale i ostatní předvedli solidní výkony. V kategorii B7 vybojovala Terezka 6. místo. V kategorii B8 vystoupal Lukáš na bednu, když skončil na 2. místě. Šesté místo v B 9-10 si vyjel Honzík. Do finále se probojoval i Mates Procházka, který protl cílovou čáru na 8. místě. V kategorii B 13-14 jsme měli dokonce tři finalisty. Nejlépe se umístil Mates Bukva, a to na druhém místě. Eliška dojela čtvrtá a Míša Pokorný šestý. Výčet finalistů završil David Škára na sedmém místě.

   Další umístnění: Matyáš Kubala 16. (B 9-10), Dominik Daťko 17. (B 9-10), Šimon Franta 14. (B 11-12), Jan Šimek 8. (B 15-16).

Foto ZDE

Nejrychlejší časy na přerovské dráze