Moravská liga v Novém Lískovci

   Třetím zastavením v soupeření moravských jezdců se konalo v Brně. Tady do městské části Nový Lískovec na výborně připravenou dráhu dorazil rekordní počet závodníků. V neděli na třetí závod Moravské ligy bylo připraveno více než stočtyřicet základních jízd. V sobotu se závodníci rozehřáli na Velké ceně Nového Lískovce a přijelo neméně jezdců jako v neděli.

   Na brněnské závody byla jedním nejmenovaným prodejcem kol vyhlášena podmínka vstupu do týmového stanu. Tato podmínka zněla: knír v jakékoliv podobě. Proto příprava mužské části doprovodů začala již tři týdny před datem těchto závodů. Výsledek přípravy nebyl vůbec špatný a dočasné přejmenování našeho týmu na „knírteam“ byl pod nosem všech pod týmovým stanem jasně viditelný.

   Nejlepší výsledky v nedělním závodě zajel Lukáš (B7-8) a to na prvním místě, Šimon (B9-10) na druhém, Honza (B7-8) na třetím, Marek (B13-14) na čtvrtém, Patrik (B15-16) na sedmém místě. Do malého finále se ještě podívali Mates, Štěpán, Seba v kategorii (B9-10), Kristýna a Ela (B11-12), Karel (B13-14), David (B15-16) a Roman (Cruiser).

Foto ZDE