Intercup v Hranicích

02PICT0018

   Po prázdninovém odpočinku mohli jezdci BMX opět začít závodit. Hraničtí pořadatelé připravili již dvacátý ročník tradičního Intercupu. Malé zklamání bylo, že se nezávodilo na slibované upravené dráze. Tato drobnost byla zapomenuta při pohledu sice na „starou“ ale výborně připravenou dráhu. I před nedělním závodem byla na dráze vidět spousta vykonané práce.

   Bylo vidět, že naši jezdci přes prázdniny nezapomněli jak vypadá kolo a dokonce na něm ani nezapomněli jezdit. Jedny z nejlepších výkonů za oba dny předváděl Patrik. Kdy jeho skoky a nekompromisní souboje o špici ve většině jízd zvedly ze židlí a křesel nejen fanoušky z Tufírteamu. Za své výkony si celkově odnesl ceny za druhé místo. Další skvělé jízdy ukázali v nejmladších kategoriích Lukáš, Honza a Seba. První dva jmenovaní si celkově vysloužili druhé místo a Seba stál také na bedně a to na třetím místě. Naše tři holky, jak bývá komentátorem zmiňováno „baby za řidítkama“, nebyly jen na okrasu a předváděly také velmi pěkné jízdy.

   Nejlepším umístěním Tufírteamu o víkendu bylo přece jen skvělé první místo. Získal ho celý náš tým a jeho příznivci v soutěži fanklubů. Jak je vidět na poslední fotce ve fotogalerii, počtem lidí pod stanem a jejich nadšením a nasazením to nemohlo dopadnout jinak. Jen tak dál….

Foto ZDE